26 Niedziela Zwykła (25.09.2016)

1. W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego, obchodzić będziemy: we wtorek, wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo, kapłana, w środę, Wspomnienie Świętego Wacława, męczennika, w czwartek, święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała,  w piątek, wspomnienie Świętego Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia tegorocznych Dożynek.
  3. W najbliższą sobotę rozpocznie się październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwa różańcowe odprawiane będą w tym tygodniu w sobotę o godzinie 17.30, a w niedzielę w łączności ze Mszą świętą o godzinie 11.00.
  4. Przypominam, że od przyszłej niedzieli, zamiast wypominek, będzie różaniec poświęcony tym wszystkim zmarłym, których wypominaliśmy w tym roku.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej zapraszam dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

INTENCJE

(od 25.09.2016 – 02.10.2016)

7.45

+ Wanda, Józef, Stanisław, Roman i Teresa Skibowie oraz zmarłych z rodziny Skibów i Redmer.

9.15

+ Józef Woszczyk.

11.00

+ Anna, Józef i Alfons Gizińscy oraz pozostali zmarli z rodziny Gizińskich.

W pewnej intencji

17.00

Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętej Barbary dla Urszuli i Henryka Górskich z okazji 50-lecia małżeństwa.

W intencji Parafian.

W pewnej intencji.

18.00

+ Tadeusz Olszewski

ok.18.00

+ Czesława Wadelska oraz Janina i Czesław Kroppowie.

7.45

+ Władysław Fabiński i pozostali zmarli z rodziny Fabińskich.

9.15

Róże Różańcowe z Osówka i Tymawy.

11.00

+ Krzysztof Radzimski oraz pozostali zmarli z rodziny Jończak, Radzimskich i Orłowskich