(17.11.2019)

1. W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego, obchodzimy: w poniedziałek – wspomnienie Błogosławionej Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, w środę – wspomnienie Świętego Rafała Kalinowskiego, kapłana, w czwartek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, w piątek – wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, a w przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedzielą w starym roku liturgicznym.
  2.  Dzisiaj bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 11.00 zapraszam wszystkich Parafian, a szczególnie młodzież przygotowującą się do I Komunii Świętej, oraz do Bierzmowania, na program misyjny, który zaprezentują nam uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zawdzie (programie prezentacja multimedialna o krajach misyjnych oraz różaniec w różnych językach w intencjach misyjnych). Po zakończonym programie, uczniowie będą zbierać ofiarę na rzecz krajów misyjnych.
  3. W minionym tygodniu do domu Ojca odszedł: Mirosław Radzimski. Msza pogrzebowa jutro o godzinie 12.00. Obrzędy wyprowadzenia z kaplicy w Łasinie o 10.50, wprowadzenie do kościoła w Świętem o godzinie 11.20 i modlitwa różańcowa. W tym czasie będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Rodzina zmarłego zaprasza na modlitwę różańcową do kościoła dzisiaj o godzinie 17.00. Zmarłego polećmy miłosiernemu Ojcu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

INTENCJE

(17.11 - 24.11.2019).

+ Anna , Józef i Alfons Gizińscy.

+ Sławomir Nowakowski i Franciszek Leszkiewicz.

+ Krystyna, Edmund i Krzysztof Bartkowscy.

+ Czesław Szymański (w 4 rocznicę śmierci).

+ Henryk Osiński, rodzice Osińscy i Czyżak.

+ Joanna i Bernard Kanieccy, Józefina Graczyk i zmarli z rodziny Łukaszewskich.

+ Zofia.

+ Jolanta Klimek.

+ Roman Karaś i pozostali zmarli z rodziny Karaś i Malak.

+ Bogusław i Barbara Piepenborn oraz Helena Kelm.

+ Józef Jach.

+ Stanisława i Stanisław Sobieraj oraz Julian, Jan, Tomasz i Józefa  Olszak.

+ Zofia i Michał Hnat.