(21.07.2019)

1. W bieżącym tygodniu kalendarza liturgicznego będziemy obchodzić: W poniedziałek – święto Świętej Marii Magdaleny, we wtorek – święto Świętej Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy, w środę – wspomnienie Świętej Kingi, dziewicy, w czwartek – święto Świętego Jakuba Apostoła, a w piątek – wspomnienie Świętych Anny i Joachima, rodziców NMP.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii o. Krzysztofa Trocińskiego - misjonarza Oblata - z Iławy, który będzie nam głosił  słowo Boże, a po Mszy świętej będzie można nabyć u Niego kalendarze misyjne na przyszły rok. Kupując kalendarze misyjne, przyczyniamy się do rozwoju misji w świecie.
  3. Pani Halina Osińska z Plesewa organizuje wyjazd autokarowy do Lisewa na Zjazd  Żywego Różańca. Wyjazd z Plesewa dnia 03.08.2019 o godzinie 7.45. Koszt 40 złotych. Zapisy u pani Haliny.

INTENCJE

(21. 07 - 28.07.2019).

8.00

+ Aleksandra i Adam Jakimcio oraz pozostali zmarli z rodziny.

9.30

+ Robert, Sabina, Marian, Michalina, Andrzej Czyżak, Wanda, Władysław Wiśniewscy, Genowefa Hausman, Tadeusz Chmielewski. oraz pozostali zmarli z rodziny.

11.00

+ Henryk i Marianna Żelazko, Kazimierz i Barbara Radzimscy oraz pozostali zmarli z rodziny.

W pewnej intencji

+ Tadeusz Januszkiewicz.

18.00

+ Zofia i Roman Paturalscy.

18.00

Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętej Barbary dla rodziny.

17.00

+ Magdalena Kaniecka – Frela, Helena i Jan Kaczyńscy, siostra i bracia oraz pozostali zmarli z rodziny Doleckich i Liedtke .

18.00

+ Bogusław i Barbara Piepenborn oraz  Helena Kelm.

8.00

+ Eugeniusz Matysek

+ Bolesław i Franciszka Przywojscy, Helena i Antoni Dąbrowscy oraz Józef Szarafiński.

9.30

+ Antoni Gniuchowski.