polish version english version

Ogłoszenia parafialne

XVII Niedziela Zwykła - (26.07.2015)

  1. 1.    W najbliższym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym obchodzić będziemy: w środę – wspomnienie Świętej Marty, w piątek – wspomnienie Świętego Ignacego Loyoli – kapłana, założyciela Towarzystwa Serca Jezusowego (Jezuici), a w sobotę – wspomnienie Świętego Alfonsa Marii Liquoriego – kapłana, założyciela Zakonu Redemptorystów.
  2. 2.    Dzisiaj w parafii w Dąbrówce Królewskiej będzie odpust ku czci Świętego Jakuba. Suma odpustowa o godzinie 11.00. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza
  3.  W najbliższy czwartek i piątek w naszej Parafii będzie Adoracja Wieczysta. Plan podany w gablocie i na stronie internetowej naszej Parafii.

Plan Adoracji Wieczystej

 Czwartek 30.07.2014

 18.00 – MSZA ŚWIĘTA

19.00-20.00 - Mieszkańcy  Plesewa

20.00  - 21.00 -Mieszkańcy  Huty ( od P. Roze – P. Jeszke)

21.00-  22.00 Mieszkańcy reszty wsi Huta

22.00 – 23.00 Mieszkańcy Świętego ( od P. Pryba – P. Masłowskich)

23.00 – 24.00 Mieszkańcy Świętego (od P. Zawadzkich – do P. Gajewskiej)

 Piątek 31.07.2014

 00.00 – 01.00 Mieszkańcy Świętego (Blok)

01.00- 02.00 Mieszkańcy  Świętego (od P. Kulpa- do P. Antkiewicz)

02.00 – 03.00 Mieszkańcy Świętego (od P. Zamyślewskich – do P. Matlińskich)

03.00 – 04.00 Mieszkańcy Kozłowa (od P. Błażyńskich – do P. Michalskich)

04.00 – 05.00 Mieszkańcy reszty wsi Kozłowo

05.00 – 06.00 Mieszkańcy wsi Łasinka

06.00 – 07.00 Mieszkańcy wsi Krzywka (od P. Cywińskich – do P. Zaborowskich)

07.00 – 08.00 Mieszkańcy   reszty wsi Krzywka

08.00 – 09.00 - Mieszkańcy wsi Goczałki ( od P. Górskich – do P. Retz)

09.00 -  10.00 -Mieszkańcy reszty wsi Goczałki

10.00 -  11.00 Mieszkańcy wsi Osówko (blok)

11.00 -  12.00 Mieszkańcy reszty wsi  Osówko

12.00 – 13.00 Mieszkańcy wsi Donowo

13.00 – 14.00 Mieszkańcy wsi Tymawa (od. P. Kamińskich – do P. Otolskich)

14.00 – 15.00 Mieszkańcy wsi  (od P. Budka – do P. Sobieraj)

15.00 – 16.00 Mieszkańcy wsi Tymawa  (góry)

16.00 – 18.00 Pozostali Parafianie

Intencje mszalne

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA - (26.07.2015)

7.45   + Czesław i Regina Machholtz oraz Tomasz Rychlicki

9.15   + Wacław, Stefania, Stanisław Bernaciakowie oraz Kunegunda i Izydor Nelkowscy.

11.00  + Jadwiga i Władysław Łukaszewscy.

PONIEDZIAŁEK – (27.07.2015)

18.00  + Waldemar Kaszuba (z ofiar pogrzebu).

WTOREK – (28.07.2015)

 18.00  O łaskę zdrowia dla Krzysztofa i Jacka.

ŚRODA - (29.07.2015) 

7.30  W intencji Parafian.

CZWARTEK – (30.07.2015)

18.00  + Roman Kacperski (w miesiąc po pogrzebie).

PIĄTEK - (31.07.2015)

18.00  + Ildefons Chiliński (z ofiar pogrzebu)

SOBOTA - (01.08.2015)

16.30 Msza ślubna

18.00  + Anna Sowińska.  

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - (02.08.2015)

7.45   + Franciszek Sikora, Bolesław Skiba, Łucja i Krystyna Fabińskie.

9.15   + Gertruda Otolska (z ofiar pogrzebu).

11.00  + Zofia Kurs, Marzena, Zofia i Władysław Orłowscy.