polish version english version

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Niedziela Zesłania Ducha Świętego - (24.05.2015)

  1.  W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego obchodzić będziemy: w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła, wtorek- wspomnienie Filipa Nereusza -  kapłana, czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, piątek–wspomnienie Świętej Urszuli Leduchowskiej – dziewicy. a w przyszłą niedzielę, będziemy obchodzili Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  2. Trwa maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe w dni powszednie odprawiane będą pół godziny przed Mszą świętą (w tym tygodniu –z wyjątkiem poniedziałku), a w niedziele w łączności ze Mszą świętą o godzinie 11.00.
  3.  W czwartek (04.06.2015) obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). Procesja będzie miała miejsce zaraz po Mszy świętej o godzinie 11.00.

Intencje mszalne

NIEDZIELA  - Zesłanie Ducha Świętego - (24.05.2015)

7.45   + Zofia i  Kazimierz Jeszke oraz Krystyna Moga.

9.15   + Franciszek Kłosowski.

11.00  W intencji Róży Różańcowej z Krzywki.

PONIEDZIAŁEK – (25.05.2015)

18.00 + Halina Kowalska i Maria Barańska.

Po Mszy świętej -  Nabożeństwo majowe.

WTOREK – (26.05.2015)

17.30 Nabożeństwo majowe.

ok. 18.00 + Józef, Marianna, Wacława i Alojzy Susmarscy.

ŚRODA - (27.05.2015) 

17.30 Nabożeństwo majowe.

 ok. 18.00 + Waldemar Kaszuba (z ofiar pogrzebu)

CZWARTEK - (28.05.2015)

17.30 Nabożeństwo majowe.

ok. 18.00 + Krystyna Fabińska (w 7 rocznicę śmierci).

PIĄTEK - (29.05.2015)

17.30  Nabożeństwo majowe.

ok. 18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Świętej Barbary dla Szymona z okazji 18-tych urodzin .

SOBOTA - (30.05.2015)

16.00 Nabożeństwo majowe.

 ok.17.00 + Tadeusz Pomarański, Józefa i Józef Wojciechowscy oraz rodzeństwo.  

NIEDZIELA  - Uroczystość Najświętszej Trójcy - (31.05.2015)

7.45   + Henryk Błażyński i Kazimierz Bartkowski.

9.15   + Józef i Roman Wojtaszewscy oraz Stanisława, Albin, Henryk i Jadwiga Górscy.

11.00  + Zofia Kurs, Marzena, Zofia i Władysław Orłowscy.