(25.09.2022)

1. W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego będziemy obchodzić: we wtorek  - wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo, kapłana,  w środę – wspomnienie świętego Wacława, męczennika w czwartek – święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w piątek – wspomnienie Świętego Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
  2.  Od soboty rozpoczyna się październik – miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nabożeństwo różańcowe: w sobotę w łączności z nabożeństwem pierwszosobotnim o godzinie 15.00, a w najbliższą niedzielę  o godzinie 7.40.
  3. W październiku niedzielną modlitwę różańcową poświęcamy w intencji tych, których w ciągu tego roku polecaliśmy w modlitwie wypominkowej.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej oraz ich rodziców na kolejne spotkanie w kościele.
  5. Dzisiaj (25.09.2022), w naszej Parafii gościmy Ojca Krzysztofa Trocińskiego – Oblata z Iławy, który będzie m.in. rozprowadzał kalendarze misyjne. Ponawiam Serdeczną prośbę o  nabywanie tych kalendarzy, aby wesprzeć szlachetne dzieła misyjne Ojców Oblatów.

(25.09 - 02.10.2022)

8.00

+ Hieronim Wojciechowski, Barbara, Kazimierz, Krzysztof i Michał Radzimscy

9.30

+ Józef Woszczyk.

11.00

+ Anna, Józef i Alfons Gizińscy oraz wszyscy zmarli krewni z rodziny Gizińskich.

17.00

+ Franciszka i Józef Lejmanowicz.

+ Lech Góralski.

+ Jan Jakubicz.

16.00

+ Urszula, Władysław i Edmund Fabińscy oraz pozostali zmarli z rodziny.

8.00

+ Marianna i Grzegorz Żubertowscy.

9.30

+ Antoni Gniuchowski i pozostali zmarli z rodziny.

11.00

+ Krzysztof,  Kazimierz, Barbara i Michał Radzimscy, Ryszard Jończak i pozostali zmarli z rodziny Jończak.