18 Niedziela Zwykła.

(01.08.2021)

1. W najbliższym tygodniu kalendarza liturgicznego obchodzić będziemy: w piątek – Święto Przemienienia Pańskiego.
  2. Ksiądz Proboszcz z Parafii w Szczepankach zaprasza w przyszłą niedzielę na Odpust ku czci Świętego Wawrzyńca. Suma odpustowa o godzinie 11.30.
  3. W przyszłą niedzielę wszystkie Msze święte zostaną odprawione w kościele.

W naszym kościele obowiązuje następująca zasada dotycząca przyjmowania Komunii świętej: osoby ustawione w kolejce od strony ołtarza Matki Bożej, otrzymują Komunię świętą do ręki (w pierwszej kolejności), a następnie osoby ustawione w kolejce od strony ołtarza Najświętszego Serca Pana Jezusa przyjmują Komunię świętą bezpośrednio do ust.

W budynku kościoła OBOWIĄZUJE NAKAZ noszenia maseczki (zakrywającej usta i nos).

(01.08 - 08.08.2021)

8.00

+ Halina i Jan Bienert oraz Józef Welk

9.30

kościół

+ Daniela Kulpa w 8 rocznicę śmierci oraz pozostali zmarli z rodziny.

11.00

+ Karol, Aleksandra i Stanisław Olszówka.

16.00

Msza ślubna.

18.00

+ Andrzej Adamski (w 1 rocznicę śmierci)

16.00

+ Cecylia i Mikołaj Gąsior;  Aleksandra i Adam Jakimcio oraz pozostali zmarli z rodziny Gąsior, Jakimcio, Kędzierskich, Stefanik i Litwiniuk.

8.00

+ Anna (w rocznicę śmierci), Józef i Alfons Gizińscy.

9.30

kościół

+ Janina Pesta (z okazji urodzin).

11.00

+ Zofia i Bogusław Kurs, Marzena, Zofia i Władysławowie Orłowscy.